Piękno i forma

drukarkaŚwiat druku 3D staje się coraz bardziej powszechny, popularny i coraz bardziej skomplikowany. Niewątpliwą ciekawostką jest to, że bardzo duży, znaczący wręcz udział w tym świecie maja polscy producenci drukarek 3D, którzy są nie tylko dostrzegani, zauważani, ale stają się wręcz naturalnym elementem krajobrazu producentów takich drukarek.

Informacje na temat polskich producentów drukarek 3D są coraz powszechniejsze i coraz bardziej się szerzą. Coraz częściej można znaleźć je w mediach branżowych, na łamach różnorodnych artykułów lub pism, które zajmują się tą tematyką.

Choć w naszym kraju jeszcze nie bardzo doceniamy swój własny „towar”, to na zachodzie, obecność polskich producentów, zarówno w mediach, jak i na spotkaniach branżowych jest wręcz czymś normalnym, naturalnym. Ich nieobecność byłaby wielkim zaskoczeniem.

I nic dziwnego, że w ten sposób wygląda ta tendencja, skoro Polacy po prostu podbijają rynek. Wiele spośród polskich firm bierze udział w konkursach branżowych. Mało tego, konkursy te wygrywają albo zostają co najmniej finalistami. Do tego zyski, jakie te firmy uzyskują. Podpisują kontrakty z zagranicznymi firmami i dystrybutorami, zgarniają większą część rynku elektronicznego.

Można by zatem powiedzieć, że jest to kwiat polskiej myśli technicznej i niestety, jak to bywa, kwiat nie do końca przez nas doceniony. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że polscy producenci drukarek 3D zajmują czołowe miejsce na rynku i w branży są wyjątkowo dobrze postrzegani, poważani i szanowani.

Sklep z sztuczną biżuterią - piękne ręczne wyroby.