Naklejki 3D na pasku żelowym

naklejkaPrzeglądając wiele możliwości zdobnictwa paznokci – jedną z niekwestionowanych zalet szybkiego i łatwego zdobienia są trójwymiarowe (przestrzenne) naklejki. Nie tylko szybko się je aplikuje, można je nakleić na naturalnego paznokcia, można je zatopić w żelu czy akrylu. Można z nich wykonać zdobienia ślubne czy awangardowe. Jednym słowem – wiele zastosowań, a stosunkowo mało o nich wiemy.

Nowość dla początkujących i profesjonalistów

Naklejki 3D są wykonane ze specjalnej kombinacji gumowego plastiku, dzięki czemu dobrze prezentuje się każdy wzór, jeśli naklejka zawiera również spodnią warstwę dobrego kleju – nazwijmy go „klejo-żelu” – to całość będzie idealnie przylegać do paznokcia. Oczywiście wcześniej paznokieć musi być odpowiednio oczyszczony i jego powierzchnia przygotowana do przyklejenia naklejki. Paznokcie naturalne muszą być odtłuszczone i najlepiej delikatnie zmatowione (mogą być pokryte cieniutką warstwą lakieru podkładowego). Natomiast tipsy powinny być pokryte cienką warstwą żelu, czy akrylu – ale powierzchnia paznokci powinna być gładka i najlepiej lśniąca (zmatowiony żel lub akryl może być widoczny przy krawędziach naklejki, następne warstwy żelu czy akrylu nie będą w stanie zretuszować tych drobnych matowych krawędzi). Doskonałą przyczepność zapewnia również dokładne usunięcie opiłków szczoteczką, ale najważniejszym czynnikiem jest wysoka jakość produktu.
Pragnę przedstawić sprawdzone i uznane przez wielu stylistów paznokci za jedne z najlepszych naklejek 3D pod względem jakości – ozdoby na pasku żelowym. Nawet kilkakrotne odklejanie i przyklejanie nie obniża wartości użytkowych produktu. Elastyczne i zarazem wytrzymałe.
W modnych i ciekawych wzorach, nie żółkną i nie blakną kolory. Producentem jest firma LION COSMETICS, a obok przedstawiamy wzory tych modeli.
Można je kupić w sklepie internetowym www.aber.dei.pl lub bezpośrednio u importera: Hurtowni ABER w Sosnowcu.
Prezentacja krok po kroku ułatwi z pewnością pracę, a początkującym doda odwagi na wypróbowanie nowych możliwości zdobienia.