Informacje techniczne

Prezentacja produktu 3D FOTO FX

Gabaryty elementów:

plytkiŻADNYCH OGRANICZEŃ! – Wielkość elementu przeznaczonego do prezentacji jest dowolna!
Standardowo wykonywane są prezentacje przedmiotów o rozmiarach do 1,5 x 1,5 m i 2 m wysokości (płytki, mozaika). Nie ma więc znaczenia czy chcecie Państwo otrzymać trójwymiarową prezentację pierścionka czy krzesła. Wykonujemy też prezentacje obiektów o znacznych gabarytach (kompleksy architektoniczne) jak również nietypowych kształtach.

Jakość prezentacji 3D FOTO FX

Jakość skalowalna jest według potrzeb Klienta i dostosowana do docelowego pola wykorzystania – od miniaturki ikony po olbrzymie rozdzielczości przekraczające kilkakrotnie obecne standardy prezentacji video wielkiego formatu i rozdzielczości – porównywalne z jakością obecnych standardów projekcji kinowych. Prace wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym i dedykowanym do zadania autorskim oprogramowaniu.

Sterowanie prezentacją:

Sterowanie widokiem przejmujemy za pomocą kursora myszy. Możliwe są inne od zaprezentowanych schematy – reakcja po kliknięciu, zmiana kursora na sugerujący interaktywność…

Wielkości prezentacji i formaty plików:

Zawczasu ustalamy wielkości zdjęć w prezentacji (jej rozmiarów) i czasu trwania – obydwa czynniki wpływają na czas ładowania się na stronie www – tu preferowane są mniejsze pliki ale na przykład prezentacja targowa może być zaopatrzona w duże objętościowo 3D FOTO FX. Materiały dostarczamy w formacie swf, gif, png – inne formaty do uzgodnienia.

Kolorystyka tła:

Prezentacja produktu standardowo jest wykonana na białym tle. Na życzenie Klienta może być wykonana na dowolnym kolorze tła a także może być aranżowana z logotypem Klienta, hasłem reklamowym, materiałami fotograficznymi (powierzonymi lub wykonanymi na zlecenie)…

Sygnatura:

Standardowo nasze prezentacje zawierają sygnaturę z adresem strony www.3dfotofx.com Możliwe jest przekazanie materiałów bez sygnatury pod warunkiem umieszczenia przez Klienta informacji o wykonawcy prezentacji 3D FOTO FX w prezentacji.

Zobacz przykłady grafiki mozaiki ceramicznej .

Dodaj komentarz