Any-Bandwidth – lepsza jakość dźwięku i obrazu

wykresyOpatentowana technologia Any-Bandwidth pozwala uzyskać możliwie najlepszą jakość dźwięku i obrazu przy dowolnym połączeniu IP.

Przeważająca technologia

Rozwiązania konkurencyjne wciąż borykają się z problemami nieznanej przepustowości po stronie użytkownika, straty pakietów, opóźnień, zakłóceń czy mocy procesora. Technologia Any-Bandwidth dynamicznie optymalizuje jakość i płynność obrazu i dźwięku, dopasowując ją do rzeczywistych możliwości łącza i prędkości procesora, aby umożliwić komunikację z najlepszą jakością głosu i video, niezależnie od szerokości pasma i mocy obliczeniowej komputera użytkownika.

Dynamiczne dopasowanie do przepustowości

Technologia Any-Bandwidth na bieżąco dostosowuje jakość dźwięku i obrazu indywidualnie dla każdego użytkownika w zależności od aktualnych warunków sieciowych, przepustowości łącza i zasobów komputera.

Skalowalna architektura Peer-to-Peer

Przesyłanie obrazu i dźwięku wymaga wykorzystania znacznych zasobów sprzętowych i bardzo dużej szerokości pasma po stronie serwera. To także wydłuża trasę pakietów i redukuje jakość obrazu i dźwięku. Technologia Any-Bandwidth wykorzystuje architekturę Peer-to-Peer, w której dane są przesyłane bezpośrednio między użytkownikami. W rezultacie rozwiązania bazujące na tej technologii mogą być oferowane milionom użytkowników z minimalnymi kosztami operacyjnymi i najwyższą jakością usług.

Kompresja wideo na poziomie aplikacji klienta
Algorytmy kompresji i dekompresji wideo, zastosowane w technologii Any-Bandwidth nie są „zasobożerne” i zostały przygotowane specjalnie dla komunikacji przez Internet, w związku z tym, użytkownik nie potrzebuje żadnych dodatkowych zasobów sprzętowych i może korzystać z rzeczywistej komunikacji audio/wideo za pomocą standardowego komputera PC. Dla porównania, standardy kompresji takie jak: H.263 i MPEG-2, wymagają znacznie większych zasobów i mocy obliczeniowej, żeby wysłać wideo, niż żeby je odebrać, co powoduje, że kompresja na poziomie oprogramowania wydaje się być nierealna.

Przydatne: Tutaj kupisz taśmy dwustronnie klejące.